MÖBLER / Bord / Piedestal 7198302
nr 719 8302
Piedestal
Keramik, höjd: 69
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 19:35:27
8/10 11:08:29
100 kr
9/10 16:36:52
Tilgman Keramik